Skip to main content

Telpas bērnu ballītei

Ja meklējat iespēju izīrēt telpas bērnu ballītei Rīgā vai tās tuvumā, tad Jūs atrodaties pareizajā vietā! Mēs piedāvājam ballīšu istabas bērnu pasākumu rīkošanai visdažādākajās pilsētas vietās. Jums atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko un tuvāko variantu.

Rīgas Centrā

Pilsētas centrā, Marijas ielā, piedāvājam ballīšu istabu ar ļoti tematisku interjeru un plašu atrakciju klāstu. Kopējā svinētāju ietilpība šeit būs 30 cilvēki, un telpu nomas cenas pasākumam būs sākot no 150 eiro par 3 stundām. Šī vieta ir lieliski piemērota arī māmiņām ar zīdaiņiem.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU

Zolitūdē

Zolitūdē, Aleksandra Bieziņa ielā, mēs piedāvājam brīnišķīgu vietu svētku rīkošanai, kas ieturēta dabas un mežu tematikā. Šeit ietilps vairāk nekā 30 svinētāji. Bērniem būs pieejams bumbu baseins un visdažādākās rotaļlietas, kas svētkus padarīs jo sevišķi jautrus un neaizmirstamus!

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU

Teikā

Teikā, Brīvības gatvē, mēs piedāvājam lielisku vietu bērnu ballīšu un citu pasākumu rīkošanai. Šeit ir pieejams plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts, kas būs piemērots dažāda vecuma bērniem. Telpas ir ļoti skaistas un pārdomātas, veidotas ar patiesu mīlestību. Ietilpība – līdz 50 cilvēkiem.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU

Izklaides vietas

Ja nu gadījumā apsverat iespēju ne tikai iznomāt svinību vietu uz pasākuma laiku, bet vēlaties arī papildus aktivitātes bērniem, tad lieliska alternatīva ir mūsu piedāvātās bērnu izklaides vietas. Tur vēl bez jautrām aktivitātēm būs pieejams arī viss nepieciešamais ciemiņu cienāšanai.

SKATĪT PIEDĀVĀJUMU