bumbu baseins

Bumbu baseins

Daudzi cilvēki Jums teiks, ka bumbu baseins ir pati labākā vieta, kur organizēt bērnu ballīti, un šiem cilvēkiem pavisam noteikti būs taisnība! Burvīgu svinību telpu izīrēšana uz dažām stundām, ballītes vajadzībām, ir ērta un izdevīga. Un ja tur vēl ir atrakcijas, kas bērnus burtiski aizrauj? Tad tā pavisam noteikti ir vieta, kur nosvinēt dzimšanas dienu!

  • Bērni burtiski mīl šo atrakciju
  • Patiks gan zēniem, gan meitenēm
  • Ļoti populārs svinību formāts

Liela jautrība

Tūkstošiem mazu bumbiņu un tūkstošiem veidu, kā tās izmantot rotaļās. Bērni būs stāvā sajūsmā!

Izdevīgas cenas

Telpu īre svinību organizēšanai ir ļoti izdevīga, jo maksājat fiksētu maksu par stundu skaitu, nevis cilvēku daudzumu.

Populāra izvēle

Bumbiņu atrakcijas šobrīd ir viens no populārākajiem un izdevīgākajiem risinājumiem bērnu ballīšu rīkošanai.

Mūsu piedāvājums:

bumbu terapija

Torņakalnā

Praktiski viss rezervēts

Torņakalnā, Jelgavas ielā, mēs piedāvājam lielāko no visiem bumbiņu baseiniem. Kopējā svinību telpu platība tur pārsniedz 200 kvadrātmetrus, kas nozīmē, ka tajās mierīgi ietilps līdz pat 50 svinētājiem. Bērni mīl šo vietu un var tajā priecīgi rotaļāties stundām ilgi.

Skatīt piedāvājumu
bumbu istaba

Ķengaragā

Ir pieejami brīvi datumi

Ķengaragā, Maskavas ielā, mēs piedāvājam gaišas un tematiskas svinību telpas, kurās bez problēmām ietilps līdz pat 50 svinību dalībniekiem. Paralēli iespaidīgajai bumbu istabai Jums būs pieejama arī virtuve un plaša ēdamzona – gan lieliem, gan maziem.

Skatīt piedāvājumu
bum bum

Grīziņkalnā

Ir pieejami brīvi datumi

Grīziņkalnā, Pērnavas ielā, kas ir tikai dažu soļu attālumā no Brīvības ielas (Rīgas centrā), mēs piedāvājam ļoti jaukas svinību telpas, kas būs paredzētas 20 – 25 svinētājiem (vecākus ieskaitot). Šeit ir patīkams interjers, svinīga noskaņa un jautras atrakcijas bērniem.

Skatīt piedāvājumu
viss bumbās

Teikā

Praktiski viss rezervēts

Teikā, Brīvības gatvē, mēs piedāvājam Rīgas senāko bumbu istabu, kas piemērota dzimšanas dienas svinību vai citu bērnu pasākumu rīkošanai. Šeit ir visdažādākās rotaļlietas, atrakcijas, skaista svinību telpa, plaša ietilpība, iespēja novietot auto un daudz kas cits.

Skatīt piedāvājumu
āgenskalnā, mazā nometņu ielā

Āgenskalnā

Praktiski viss rezervēts

Āgenskalnā, Mazā Nometņu ielā, mēs piedāvājam lieliskas telpas svinību rīkošanai, kurā bez problēmām ietilps līdz pat 40 cilvēkiem. Jautri šeit būs jebkura vecuma bērniem, jo aktivitāšu klāsts ir plašs. Tāpat šī vieta liksies patīkama arī Jūsu ciemiņiem – bērnu vecākiem.

Skatīt piedāvājumu