Izklaides vietas bērniem

Mēs piedāvājam plašu spektru ar populārām bērnu izklaides vietām, kur svinēt dzimšanas dienu vai kādu citu lielu dzīves notikumu. Katra no šīm izklaidēm sevī ietver ne tikai jautrību un aktīvi laiku, bet arī iespēju pacienāt ciemiņus ar torti un citiem gardumiem.

bumbu baseins

Bumbu baseins

Viena no populārākajām izklaides vietām, kur atzīmēt bērnu dzimšanas dienu, ir bumbu baseins. Tā ir jautra aktivitāte, kuras pamatā ir svinību telpa ar desmitiem tūkstošu mazu plastmasas bumbiņu. Šī izklaide patiks gan zēniem, gan meitenēm, neatkarīgi no vecuma.

Skatīt piedāvājumu
lāzerpeintbols bērniem

Lāzerpeintbols

Lāzerpeintbols ir ļoti aktīva nodarbe, kas piemērota bērniem, kas sasnieguši vismaz septiņu, astoņu gadu vecumu. Tās pamatā ir rotaļu ieroči, kas raida nesāpīgus un veselībai nekaitīgus lāzera starus. Bērni sadalīsies 2 komandās un jautrā atmosfērā savstarpēji sacentīsies.

Skatīt piedāvājumu
idejas meiteņu ballītei

SPA ballītes meitenēm

Ļoti oriģināla dzimšanas dienas aktivitāte meitenēm ir SPA ballītes rīkošana. Tās laikā jaunās dāmas ne tikai ar mīlestību tiek apčubinātas, bet arī iemācās ļoti daudz par pareizu un saudzīgu sejas ādas kopšanu, skaistumkopšanas līdzekļu lietošanu utt.

Skatīt piedāvājumu